0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Pro League
Shams Azar Qazvin
۱
۱
Perspolis Teheran
inprogress
۲۰:۰۰
Esteghlal Tehran
۱
۰
Gol Gohar
inprogress
۲۰:۰۰
Aluminium Arak
۰
۱
Sepahan
inprogress
۲۰:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۲
۱
Paykan
inprogress
۲۰:۰۰
Mes Rafsanjan
۱
۳
Esteghlal Khuzestan
inprogress
۲۰:۰۰
Zob Ahan
۲
۱
Sanat Naft
inprogress
۲۰:۰۰
Tractor Sazi FC
۲
۱
Malavan
inprogress
۲۰:۰۰
Havadar SC
۰
۳
Nassaji Mazandaran
inprogress
۲۰:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۱
۱
IF Elfsborg
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۰
۰
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Gwangju FC
۰
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie - Playoff
NAC Breda
۰
۰
Excelsior Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Platense
Finished
۰۳:۳۰
Union Santa Fe
۲
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie B
Avai
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۴:۰۰
Coritiba FBC
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo SP
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۳:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۰
۰
Jeunesse Sportive Soualem
inprogress
۲۱:۳۰
RSB Berkane
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۱:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
Raja Casablanca
inprogress
۲۱:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۰
Renaissance Zemamra
inprogress
۲۱:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Olympique de Safi
inprogress
۲۱:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۰
۰
Fath Union Sportive Rabat
inprogress
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al-Arabi Al-Saudi
۱
۰
Al-Bukayriyah FC
inprogress
۲۰:۰۰
Al-Quadisiya
۰
۰
Al-Safa FC
inprogress
۲۰:۴۵
AL Ain
۲
۲
Al Najma (SAUD)
Finished
۱۷:۰۰
Al Jabalain
۱
۰
Al-Baten
inprogress
۲۰:۱۰
Al Faisaly Harmah
۰
۰
Al-Orubah
inprogress
۲۱:۳۰
Al Kholood
۰
۰
Al Adalah
inprogress
۲۱:۳۰
Al Jandal
۱
۴
Jeddah Club
Finished
۱۸:۵۰
Al Qaisumah
۲
۲
Hajer
inprogress
۱۹:۴۰
Ohod Madinah
۱
۱
Al Taraji
Finished
۱۸:۴۵
  Austria Bundesliga
TSV Hartberg
۰
۱
FK Austria Wien
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۱
۱
JK Nomme United
inprogress
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
۲
۲
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
۲
۰
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
۴
۱
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union
۰
۰
Kinondoni MC FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۲
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۵
۱
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۳
۰
Dodoma
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۳
۲
Tabora United (Kitayosce)
Finished
۱۶:۳۰
Geita Gold FC
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۲
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۱:۳۰
Royal Pari
۲
۲
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional
CA Defensores de Belgrano
۰
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۰:۳۰
Temperley
۱
۳
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۴۰
  Germany 2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Wehen Wiesbaden
-
-
SSV Jahn Regensburg
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۴
۰
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۰
۳
FK Auda
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
Barnechea
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۳۰
San Marcos de Arica
۱
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۴:۰۰
  Peru Liga 2
Santos FC de Ica
۲
۲
CD Universidad San Martin de Porres
Finished
۰۰:۰۰
  Norway 1. Division
IK Start Kristiansand
۱
۱
Sogndal IL
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۲
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Australia FFA Cup
Kingsway Olympic
۳
۲
Western Knights SC
Finished
۱۴:۳۰
Perth
۳
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۴:۳۰
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Altona City
Finished
۱۲:۴۵
Ashfield SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۵:۰۰
Perth RedStar FC
۲
۰
Rockingham City
Finished
۱۴:۴۵
Sydney Olympic FC
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Darwin Olympic
۱
۳
Darwin Hearts
Finished
۱۳:۱۵
Inter Lions FC
۱
۵
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
  Lithuania Cup
FK Babrungas Plunge
۲
۳
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۰
FK Ekranas
inprogress
۲۰:۰۰
FKS Ukmerge
۱
۲
FK Dziugas Telsiai
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Serie D
Trem AP
۳
۱
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۴۵
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۳
۱
Capalaba U23
Finished
۱۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۲
۰
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Shturm Sartichala
۰
۳
FC Spaeri
Finished
۱۹:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division
General Caballero JLM
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۰۳:۰۰
  Egypt Egypt Cup
Ceramica Cleopatra FC
۱
۰
Makadi FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
El Dakhleya
inprogress
۲۰:۳۰
Smouha
۱
۰
La Viena FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Superettan
Degerfors IF
۰
۰
Varbergs BoIS FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Zanzibar Premier League
New City FC
۰
۱
KMKM
Finished
۱۶:۴۵
  Norway 3. Division avd. 3
Frigg
۰
۰
Mjoendalen 2
inprogress
۲۰:۳۰
Asker Fotball
۲
۱
Skeid 2
inprogress
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۰
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
FC Gagra
۴
۰
FC Iberia 1999
Finished
۱۹:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۳
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Bayside United
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Magic United TFA
۶
۰
Grange Thistle SC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Mounties Wanderers
۴
۰
Sydney University SFC
Finished
۱۳:۳۰
Camden Tigers SC
۰
۲
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۰۰
  Ecuador Serie A
Libertad FC
۰
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
New Lambton
۱
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Lujan Reserves
۴
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Acassuso Reserves
۱
۲
Sacachispas Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Paraguayo Reserves
۱
۲
Yupanqui Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۰
۰
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Central Ballester Reserves
۱
۳
Real Pilar Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Excursionistas Reserves
۴
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Ligue 2
AS Khroub
۰
۰
USM Annaba
Finished
۱۸:۳۰
ES Mostaganem
۴
۰
ASM Oran
Finished
۱۸:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۸:۳۰
AS Ain M'lila
۲
۱
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۳
۲
Olympique Akbou
Finished
۱۸:۳۰
ESM Kolea
۴
۲
Js Ghir Abadla
Finished
۱۸:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
CA Batna
Finished
۱۸:۳۰
JSM Tiaret
۲
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۸:۳۰
MSP Batna
۲
۰
MC El Eulma
Finished
۱۸:۳۰
SKAF Khemis Miliana
۰
۰
GC Mascara
Finished
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۲
۰
MO Constantine
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba
۲
۱
SC Mecheria
Finished
۱۸:۳۰
RB Ouargla
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Medea
۱
۲
Temouchent
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Landesliga
Union Henndorf
۴
۲
UFV Thalgau
Finished
۱۹:۳۰
SV Grodig
۱
۱
USC Eugendorf
inprogress
۲۰:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۴
Sportunion Mauer
inprogress
۲۰:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Roma U19
-
-
Lazio U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۴
۳
Stabaek IF II
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
EC Bahia U20
۰
۰
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kolmonen
Narpes Kraft II
۰
۲
FF Jaro II
Finished
۱۹:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Grove Soccer United
۱
۲
Dmv Elite FC
Finished
۰۲:۳۰
Minnesota Blizzard
۱
۱
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Ykkosliiga
SJK Akatemia
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
  Bhutan Premier League
Tsirang
۰
۲
Paro FC
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia MFL Cup U23
Terengganu II U23
۴
۰
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
Finished
۱۲:۴۵
Sabah FA U23
۲
۳
Perak II
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim II U23
۲
۱
Sri Pahang U23
Finished
۱۵:۴۵
  Argentina Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۰
۰
Argentino Quilmes
Finished
۰۲:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۰
۲
Bole Sub City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dire Dawa (W)
۱
۱
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Southside Eagles
۱
۳
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Landesliga
FC Huchting
۲
۰
ATS Buntentor
inprogress
۲۱:۰۰
  Mongolia Cup
Khoromkhon Klub
۲
۱
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
FC Ulaanbaatar
۲
۱
Khovd
Finished
۱۱:۳۰
  Algeria Youth League
IRB Ouargla U21
۴
۶
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۵
۳
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۳
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۲
۴
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۲
۱
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۲
۲
Olympique Magrane U21
Finished
۱۳:۳۰
USM El Harrach U21
۱
۲
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
  Romania U19 League
Unirea Alba Iulia U19
۱
۲
CS Dinamo Bucuresti U19
Finished
۱۰:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Porcinos FC (VII)
-
-
Muchachos (VII)
Finished
۰۱:۳۰
FIVE FC (VII)
-
-
Kunisports (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Olimpo United (VII)
-
-
Furia FC (VII)
Finished
۰۳:۳۰
Murash FC (VII)
-
-
Raniza (VII)
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Colegiales
-
-
Deportivo Santani
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Indonesia (W)
۵
۱
Singapore (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۴
۲
Lula FC
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Taca Revelacao U23
Braga U23
۰
۰
Estoril U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SpVgg Quierschied
۰
۰
TSG Pfeddersheim
inprogress
۲۱:۰۰
FV Diefflen
۰
۱
VfR Wormatia Worms
inprogress
۲۱:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Defensa y Justicia Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۰
Banfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway NM Cup U19
Vidar U19
۱
۲
Haugesund U19
inprogress
۲۰:۳۰
Varegg U19
۱
۲
Asane U19
inprogress
۲۰:۰۰
  Italy Serie C
Avellino
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Carrarese
-
-
Benevento
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Tolka Rovers AFC
-
-
Liffey Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Lucan United
۰
۰
Wayside Celtic FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۳
۱
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Austria 2. Landesliga
SV Frannach
۱
۲
USC Eichkogl
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
BST Galaxy
۱
۱
Greater Tomorrow FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
1. FC Eintracht Bamberg
۰
۰
TSV Buchbach
inprogress
۲۰:۰۰
  North Macedonia League Women
ZFK Top Gol (W)
۶
۰
ZFK Vardar (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۴
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
  Gambia Division 2
Latrikunda Utd
۱
۰
Hart Academy FC
inprogress
۲۰:۰۰
Unique Global FC
۱
۲
Gunjur United
inprogress
۲۰:۰۰
Medina United
۰
۰
RS Tallinding FC
inprogress
۲۰:۰۰
  United States USL League Two
Ventura County Fusion
۵
۰
Coachella FC
Finished
۰۳:۳۰
  Poland University League
Politechnika Lodz
۴
۰
Politechnika Warszawa
Finished
۱۲:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
General Caballero Reserve
۱
۲
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Uzbekistan Pro League
FC Dustlik
۱
۲
PFC Shurtan
Finished
۱۵:۳۰
FK Kokand 1912
۱
۲
PFK Aral
Finished
۱۶:۳۰
Xorazm Urganch
۰
۱
FK Buxoro
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft
-
-
Karbala FC
Finished
۱۸:۳۰
Al-Najaf
-
-
Zakho
Finished
۱۸:۳۰
AL Zawraa SC
-
-
Al Minaa
Finished
۱۸:۳۰
Al-Karkh
۰
۰
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۸:۳۰
  Sierra Leone Premier League
Ports Authority FC
۲
۰
Bhantal FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Norway U19 Elite League
Assiden IF U19
۰
۰
Sande SK U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید